Na sygnale

Pracowite pierwsze dni wakacji Straży Pożarnej

Pierwsze dni wakacji były dla dąbrowskich strażaków bardzo pracowite. W sam piątek 23 czerwca mieli oni aż 6 interwencji.

Najpierw na Trasie S1 musieli oni nie tylko wypompować wodę z zalanej jezdni, ale także usunąć powalone drzewo, które zagrażało kierowcom. Podobne interwencje były przeprowadzane na ulicy Piłsudskiego i Łącznej.

Dąbrowskich strażaków czekała także współpraca z policją, w aż dwóch miejscach: na ulicy Cedlera pomagali oni policjantom w otwarciu drzwi do mieszkania, a z kolei na Głównej musieli oświetlić teren, na którym policja prowadziła czynności.

Sobota 24 czerwca była spokojniejsza, gdyż zanotowano wyłącznie jedną interwencję. Na ulicy Przybylaka, strażacy, ponownie we współpracy z policją, pomagali przemieścić samochód osobowy na pobocze jezdni.

W niedzielę 25 czerwca miała miejsce kolejna akcja z policjantami i kolejna pomoc w otwarciu drzwi do mieszkania, tym razem na ulicy Korczaka. Na ulicy Cedlera, strażacy musieli walczyć z rozlaną wodą amoniakalną w pomieszczeniu gospodarczym w jednym z budynków wielorodzinnych.

Jędrek

Źródło KMSP

 

Tagi

Powiązane artykuły

Sprawdź też

Close